1. Yejin Ahn; South Korea
  2. Soobin An; South Korea
  3. Riana Anthony; United States
  4. Katherine Audas; United States
  5. Seungyeon Baik; South Korea
  6. Margarita Balanas; Latvia
  7. Matthias Balzat; New Zealand
  8. Assif Binness; Israel
  9. Joel Blido; Germany
  10. Constantin Borodin; Romania
  11. Daniel Brandon; United Kingdom
  12. Andrew Byun; United States
  13. Ștefan Cazacu; Romania
  14. Roman Cazal; France
  15. Danbi Cha; South Korea
  16. Audrey Chen; United States
  17. Eunghee Cho; United States
  18. Matthew Christakos; Canada
  19. Amedeo Cicchese; Italy
  20. Ethan Cobb; United States
  21. Luca Colardo; Italy
  22. Natalia Costiuc; Romania
  23. John-Henry Crawford; United States
  24. Giovanni Crivelli; Italy
  25. Samuel DeCaprio; United States
  26. Balázs Dolfin; Hungary
  27. Rolando Fernandez Lara; Mexico
  28. Anastasia Feruleva; Russia
  29. Sebastian Fritsch; Germany
  30. Jérémy Garbarg; France
  31. Indira Grier; United Kingdom
  32. Geirthrudur Gudmundsdottir; Iceland
  33. Marilies Guschlbauer; Austria
  34. Anouchka Hack; Germany
  35. JaeMin Han; South Korea
  36. Lucas Henry; France
  37. Arthur Heuel; France
  38. Stéphanie Huang; Belgium
  39. Woochan Jeong; South Korea
  40. Irena Josifoska; Serbia and Montenegro
  41. Seyeon Jung; South Korea
  42. Daniel Kaler; United States
  43. Yeeun Kang; South Korea
  44. Cyprien Keiser; Luxembourg
  45. Liav Kerbel; Belgium
  46. Jeong Hoon Kim; South Korea
  47. Leland Ko; United States
  48. Atanas Krastev; Bulgaria
  49. Benjamin Lai; United States
  50. Dominic Seunghyun Lee; New Zealand
  51. Dongyeol Lee; South Korea
  52. GeunYup Lee; South Korea
  53. Hayoung Lee; South Korea
  54. Jungyoon Lee; South Korea
  55. Kanghyun Lee; South Korea
  56. Kyung-Jun Lee; South Korea
  57. Youbien Lee; South Korea
  58. Christine JeongHyoun Lee; South Korea
  59. La Li; China
  60. Sandra Lied Haga; Norway
  61. En-Chun Lin; Taiwan
  62. Yanyan Lin; China
  63. Manuel Lipstein; Germany
  64. Sam Lucas; Australia 
  65. Constantin Macherel; Switzerland
  66. Gabriel Martins; United States
  67. Oliwia Meiser; Poland
  68. Keisuke Morita; Japan
  69. Antonin Musset; France
  70. JeongHeon Nam; South Korea
  71. Erica Piccotti; Italy
  72. Hyunah Pyo; South Korea
  73. Florian Schmidt-Barta; Germany
  74. Jan Sekaci; Romania
  75. Ivan Skanavi; Russia
  76. Grace Sohn; Canada
  77. Vasily Stepanov; Russia
  78. Simon Tetzlaff; Germany
  79. Lucia Ticho; United States
  80. Vladimir Todea; Sweden
  81. Vilém Vlček; Czech Republic
  82. Wei-Cheng Wang; Taiwan
  83. Krystyna Wiśniewska; Poland
  84. Aihao Zheng; China
  85. Cornelius Zirbo; Romania